Čas k relaxaci

Objevte čaj tak jedinečný jako vy! Vydat se na cestu k relaxaci znamená dělat jednoduchá, ale účinná rozhodnutí, která vedou k významným změnám. Malé úpravy, jako je přidání ovocného či bylinkového čaje do vaší každodenní rutiny, vám mohou přinést velké výhody, od zlepšených spánkových cyklů po silný imunitní systém nebo jen pro uklidnění zaneprázdněné mysli něčím lahodným a hřejivým. Prozkoumejte naše oblíbené čaje, navržené a namíchané tak, aby obohatily vaši wellness rutinu.
 

Prozkoumejte naše oblíbené čaje, navržené a namíchané tak, aby obohatily vaši wellness rutinu.

 

Mátový čaj

Tato zázračná rostlina sloužila jako tonikum při poruchách trávení, jako parfém či jako přísada do vaření. Její snadno identifikovatelná chuťová vůně je stále základní složkou našeho každodenního života. Klasický chladivý účinek máty peprné pochází z vysoké hladiny mentolu v jejích listech a extrahovaný esenciální olej má zklidnit střeva a zmírnit zažívací potíže.

 

Nejranější způsob vaření mátového čaje zahrnoval sbírání čerstvých listů rostliny a máčení v horké vodě, ale nyní jsou sušené lístky máty peprné, které umožňují snadnější skladování a přípravu čaje, aniž by došlo k obětování jakékoli dobroty nebo chuti.

 
Zpět do obchodu